:(

گاهی ارزو می کنم کاش علم هیچ پیشرفتی نمی کرد و هنوز مردم به صورت سنتی و قدیمی و بی هیچ امکاناتی زندگی می کردن.در کنار طبیعت و هوای پاک و با دغدغه های ساده.این که هر روز اخبار کل دنیا رو ناخواسته بفهمی خیلی عذاب آوره.اینکه نتونی به هیچ رسانه ای کامل اعتماد کنی چون مطمئنی هر کدوم منافع خودشونو در نظر می گیرن.

اینکه دنیا با نا عدالتی توجیح می شه .خیلی راحت اعلام می شه باز هم هواپیماهای امریکا مناطقی از پاکستان را بمباران کردند. انگار اصلا ادامای اونجا انسان فرض نمی شن .حالا تصور می کنم اگه فقط یه دونه فقط یه دونه از هواپیماها به خوده امریکا یا کشورای غربی برخورد می کرد چه هیاهویی به پا می شد.اینکه مطمئنم خیلی از کشتارها اصلا اعلام نمی شه و بیشترشونم هم هدفشون شیعیانه قلبم پاره پاره می شه.آخه به چه گناهی؟

حالا دوستم همین پریروز رفت عراق و دقیقا از همون روز،بغداد و کربلاو ... دچار انفجار شده!خداکنه راحت بتونه زیارت کنه و سالم برگرده.

متاسفانه من اونقدر ظرفیتم پایین اومده و ناراحت می شم دیگه نمی تونم اخبار رو دنبال کنم فقط وقتی عزیز می بینه ناخواسته می بینم .دیدن اینکه همه جا داره کشتار صورت می گیره خیلی وحشتناکه فقط مزیتی که داره اینه که ادم واسه این امنیت که بعد از خدا مدیون شهدا هستیم شکرگزاری می کنه.امیدوارم کشورم همیشه در امنیت و به دور از جنگ باشه.این خصلت هم اصلا خوب نیست باید بتونم اخبارو بشنوم و تحمل می کنم می دونم همه اخبار کامل و درست نیست ولی همه خبرا همین حکمو داره حالا هر کس دلش به یکی از اینا خوشه!

/ 4 نظر / 27 بازدید
هرمیون

من هم همینطورم اصلا ناخوداگاه دچار معده درد میشم

شكيبا

اينا از علائم ظهور امام زمانه ايشالا. اميدوارم هرچه زودتر بياد وبه حساب اين ظالما برسه براي تعجيل در ظهورش 3 صلوات...