هدفشون چیه واقعا؟

اینایی که می رن مغازه و جنسی رو قیمت می کنند و بعد با صدای بلند به همه حضار اعلام می کنند که ای وای فلان جا داره اینو دو برابر این قیمت می ده!!و حتی در مواردی مشاهده شده که به خوده فروشنده این مطلبو اعلام می کنند چه هدفی از این کار دارند؟برای بنده سوال ایجاد شده!

*گلوم کیب شده!ساعتی پیش جاری جان از دیار غربت تماس گرفته و نزدیک یک ساعت مکالمه ای نه چندان پر ثمر با ما ایجاد فرمودند. و البته عیوب سایر جاریک ها ما را در این مکالمه یاری رسانندی! حال ما مانده ایم و بار کشی گناهان جاریات!و بعد از تفکری چند به این مهم دست یافتیم که از عیوب جاریات ما را چهار ضرر رسد .اولی همان خسارت در لحظه و روبرویی با انان است .دومی گلویی باد کرده و گوشی وامانده! سومی هزینه تلفن و چهارمی خسر الدنیا و الاخرة!!

/ 9 نظر / 52 بازدید
نبات

هدفشونه بگن خیلی قیمت بلتن[زبان]

نبات

بر تو باد ترک این کار....والله غفورالرحیم[نیشخند]

آفاق

[ناراحت] اره واقعا راست میگی

عوعو زیر ماه چهارده

باید اعتراف کنم که خود من یکی از این آدمهام. هر بارم این کارو می کنم قسم میخورم با خودم که دفعه بعد تکرار نکنم اما بازمممممم آش همون آش و کاسه همون کاسه آخه خیلی زورم میاد مثلا یک لباسی رو برای پسرم از یه مغازه بخرم 20 تومن بعد ببینم یک جا زده شصت تومن. بالاخره هر چیزی یک قاعده و قانونی داره. یه درصدی داره. نمیشه که هر کسی به هر قیمتی دلش خواست بفروشه. من می گم باشد که رستگار شود [نیشخند] هر چند می دونم که فقط شاکی میشه

هرمیون

شاید واقعا منظوری ندارند و صرفا هیجان زده میشن [نیشخند]

گلابتون بانو

امان از غیبت که دست از سر ما برنمی داره...[نگران] اون مورد آخر که دیگه هیچی...

asal

جاری داشتن هم دنیایه واسه خودش ها نه؟:دی هی غیبت از خواهر شوهرا و جاریای دیگه :پی

باران

اين خسر الدنيا والاخره رو خوب اومدي[چشمک]